Studio Tatuażu Artystycznego ALIEN  powstało w sierpniu 1996 roku w Wałbrzychu jako pierwsze profesjonalne studio w mieście.

Mimo wielu trudności  przecieraliśmy szlaki, przełamywaliśmy stereotypy i budowaliśmy wizerunek studia z pasją poświęcając każdą chwilę, dzień, miesiąc, rok... I tak już kilkanaście lat nieprzerwanie działamy na polskiej i międzynarodowej scenie tatuażu zdobywając wiedzę ,doświadczenie i zaufanie Klientów.

Od 2003 roku aktywnie uczestniczymy w krajowych i zagranicznych  konwencjach tatuażu co niewątpliwe wpłynęło na nasz rozwój zawodowy i  pojmowanie sztuki tatuażu.

Ekipa studia to właściciel i tatuator Andrzej "Leńu" Leńczuk i jego prawa ręka;) Małgorzata Leńczuk..

Zapewniamy przyjazną atmosferę, profesjonalną obsługę i rzetelne wykonanie tatuażu z zachowaniem najwyższych standardów higieny.

           Naszym celem jest tworzyć indywidualne ,niepowtarzalne tatuaże które będą  prawdziwym źródłem satysfakcji przede wszystkim dla  Klientów ,ale również dla nas. Nie jesteśmy studiem tatuażu dla każdego, ale dla ludzi z pasją i pomysłem na swój tatuaż. Tych którzy rozumieją twórcze podejście do tematu i nie boją się odważnych tatuaży.

Studio Tatuażu Artystycznego Alien to studio dla świadomych Klientów i prawdziwych entuzjastów tatuażu, których nie zadowala kolejny wzorek z katalogu, internetu czy plagiat cudzego tatuażu.

Zrealizowaliśmy wiele autorskich projektów czego efekty można ocenić oglądając przykładowe tatuaże w galerii na stronie.

Więcej zdjęć autorskich tatuaży, rysunki, szkice czy obrazy Leńa można obejrzeć na  miejscu w studiu.

Serdecznie zapraszamy:)

        

Każdy o sobie może napisać wszystko, ale to nasi Klienci weryfikują i tworzą opinię o nas i naszej pracy-Ty również możesz podzielić się swoimi uwagami pozostawiając komentarz w naszej  Księdze Gości -zapraszamy.

 

text: Małgorzata Leńczuk - Wałbrzych  styczeń 2011

  Studio Tatuażu Artystycznego "ALIEN"  Wałbrzych   ul. Mazowiecka 3 

www.tattooalien.com 

                                                                                      

 studio      tattoo      otherart       flash       news      convention     guestbook      links     contact